ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه 9 تا 18

ارتباط با من

09357054209

دوره های آموزشی برگزار شده

صنایع غذایی میهن ( برند پاندا )


میهن یکی از بزرگترین شرکت های صنایع غذایی در ایران است که در زمنیه ی تولید بستنی، آبمیوه و فراورده های لبنی فعالیت می کند. کارخانه ی این شرکت در اسلامشهر بوده و صاحب برندهایی نظیر پاندا، هایلی، خوشبخت، فروت لند و مکنزی است.

 

در تاریخ چهاردهم آبانماه 1402 دوره ی آموزش فروش با موضوع ” هدایت تیم فروش با سبک رهبری به جای سبک مدیریتی” به مدت 3 ساعت برای مسئولین و سرپرستان فروش محصولات پاندا این شرکت توسط سجاد فرج الهی برگزار شد.

 

در این دوره به مباحث و موضوعات گوناگونی نظیر اهمیت کار گروهی در فروش، آشنایی با تفاوت های مدیر و رهبر در کسب و کار، لازمه های دستیابی به نقش رهبری در کسب و کار، هوش هیجانی و آشنایی با تیپ های شخصیتی درون گرا و برون گرا با هدف دستیابی به خودشناسی، خودآگاهی و شناخت ویژگی های شخصیتی کارمندان پرداخته شد.

slide-81b449f
slide-c64422b
slide-5ac1b16
slide-b5455c7
slide-81b449f
slide-c64422b
slide-5ac1b16
slide-754508e

صنایع غذایی میهن


میهن یکی از بزرگترین شرکت های صنایع غذایی در ایران است که در زمنیه ی تولید بستنی، آبمیوه و فراورده های لبنی فعالیت می کند. کارخانه ی این شرکت در اسلامشهر بوده و صاحب برندهایی نظیر پاندا، هایلی، خوشبخت، فروت لند و مکنزی است.

 

در تاریخ هشتم آبانماه 1402 دوره ی روانشناسی فروش به مدت چهار ساعت برای سرپرستان و مدیران فروش مناطق سراسر کشور این شرکت توسط سجاد فرج الهی برگزار شد.

 

در این دوره به مباحث و موضوعات گوناگونی نظیر رفتارشناسی در فروش، رفتارشناسی کارمندان، خودآگاهی و خودشناسی، رفتارشناسی مشتریان، آشنایی با تیپ های شخصیتی برون گرا و درون گرا، آشنایی با نحوه ی تاثیرگذاری بر تصمیمات خرید مشتریان، آشنایی با الگوهای تصمیم گیری انواع خریداران، آشنایی با رفتارشناسی DISC و شناخت دغدغه ها، انگیزه ها و نگرانی های تیپ های رفتاری مختلف بر اساس این نظریه اشاره شد.

شرکت ارتباط سازان شبکه سورین


شبکه سورین یکی از شرکت های فعال در حوزه ی فیبر نوری و شبکه های کامپیوتری است. این شرکت ارائه دهنده ی تخصصی ترین راهکارها و خدمات شبکه ی ارتباطی پرسرعت و انواع محصولات استاندارد مخابراتی و شبکه های کامپیوتری می باشد.

 

سال 1401 به مدت 12 ماه خدماتی نظیر مشاوره ی فروش و بازاریابی، مربیگری فروش و آموزش فروش توسط سجاد فرج الهی به این مجموعه ارائه شد.

 

در طی یک سال واحدهای فروش و دیجیتال مارکتینگ در این شرکت پایه گذاری شده و نیروهای فروش و بازاریابی برای این واحدها جذب و استخدام گردیدند. نیروهای جذب شده در طی یک سال تحت آموزش و مربیگری فروش قرار گرفته و تجربه ها ی لازم را برای بهبود عملکرد به دست آوردند. از دیگر خدمات ارائه شده به ابن شرکت، پیاده سازی نرم افزار CRM و ارائه ی مشاوره های فروش و بازایابی با هدف افزایش فروش و جذب حداکثری مشتری است.

slide-81b449f
slide-81b449f
slide-c64422b

شرکت نسیم ارتباط آینده


شرکت نسیم ارتباط آینده شرکتی دانش بنیان با نام تجاری نسیم تلکام است که محصولات و راهکارهای حوزه ی VOIP را ارائه می کند. این شرکت دارای یک دفتر در شهر تهران و دفتر دیگری در شهر مشهد می باشد.

 

در سال 1400 به مدت 4 ماه خدماتی نظیر مشاوره های فروش و بازاریابی، پیاده سازی واحد فروش، استخدام نیروی فروش و آموزش مهندسی فروش توسط سجاد فرج الهی به این مجموعه ارائه گردید.

 

طی چهار ماه در دفتر تهران این شرکت، واحد فروش به سر و سامان رسیده، نیروهای فروش جذب و استخدام شده و آموزش فروش به نیروهای جذب شده ارائه گردید.

 

شرکت پیام ماهواره الکترونیک


شرکت پیام ماهواره الکترونیک شرکتی فعال در حوزه ی فروش، نصب و راه اندازی سیستم های مخابراتی از جمله سانترال های پاناسونیک و سیستم تلفنی VOIP است که از سال 1368 فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

در سال 1399 طی مدت 5 ماه واحد نصب و راه اندازی سیستم تلفنی تحت شبکه به صورت واحدی مستقل برای این مجموعه پیاده سازی گردید.

 

ارائه ی پروتکل های نصب و راه اندازی سیستم تلفنی و روش های جذب مشتری از جمله خدماتی به شمار می روند که به این مجموعه ارائه گردید.

slide-81b449f
slide-c64422b
slide-5ac1b16
slide-81b449f
slide-c64422b
slide-5ac1b16

شرکت فناوری اطلاعات آماد


این شرکت را در سال 1391 با هدف فعالیت در حوزه ی فناوری اطلاعات ( IT ) با همراهی یکی از شرکای خود تاسیس کردیم. زمینه ی فعالیت آن فروش نرم افزار و سخت افزار بود.

 

سمت مدیرعاملی و مدیر فروش در این شرکت بر عهده ی بنده بوده و طی سال ها فعالیت، موفق به فروش محصولات سخت افزاری و نرم افزاری آن به شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی گوناگون شدیم.